Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języka francuskiego, nauki gry na perkusji...

JAK STOSOWAĆ FALE ALFA W OBLICZU NIEBEZPIECZEŃSTWA CZ. II

Dalsze półtorej godziny spędziłem czekając aż lekarz dotrze do szpitala, tylko po to, by się dowiedzieć, że nic dla mnie nie może zrobić. Powiedziano mi, że muszę się udać do Winnipeg, około 1000 km na południe. Już widziałem jak docieram tam pod wieczór dnia następnego i wtedy zaprogramowałem sobie, że dostanę najlepszą z dostępnych opiekę medyczną, a w Winnipeg znajdę się tak szybko jak tylko możliwe. Zaprogramowałem sobie również, Że zajmie się mną najłepszy lekarz.

W ciągu godziny lekarz ściągnął z Winnipeg do Lynn Lakę sanitarny odrzutowiec, do którego wsadzono mnie natychmiast wraz z pielęgniarką. W osiem godzin od wypadku znalazłem się tysiąc kilomerów dalej na oddziale chirurgii w Akademickim Ośrodku Zdrowia w Winnipeg.

W czasie całej podróży nie wolno mi było nic jeść ani zażywać środków przeciwbólowych. Przez cały czas byłem względnie spokojny i w miarę rozmowny. Próbowałem też być tak pogodny, jak tylko w tych okolicznościach było to możliwe.

Po operacji mój stan szybko się poprawiał, z pomocą pozytywnego, uzdrawiającego myślenia, najlepszego z dostępnych w wielkim szpitalu odżywiania oraz pełnej ciepła i zdrowego rozsądku opieki personelu Oddziału H. Już po czterech dniach skóra na zakończeniach moich palców była zagojona w 80%-90%. Czwartego dnia lekarz usunął szwy i orzekł, że był to jeden z najlepszych przykładów prostej chirurgii plastycznej, jaki zdarzyło mu się oglądać. Jedna z pielęgniarek stwierdziła, że miałem szczęście trafić na najlepszego fachowca od tego rodzaju operacji.

W szpitalu pozostałem jeszcze przez tydzień korzystając z fizykoterapii. W trzy tygodnie po wypadku mogłem już wykonywać tak skomplikowane czynności jak zapinanie guzików i przekręcanie gałkowych klamek u drzwi, co przyjmowałem z wdzięcznością. Wkrótce znalazłem sobie inną pracę. Nauczyło mnie to, jak wiele można osiągnąć dysponując zdrowym umysłem, zdrowym sposobem myślenia i zdrowym ciałem.” Dawid Pelby stosował metodę Silvy przez dwa lata, zanim uległ wypadkowi. Można powiedzieć, że w operowaniu stanem alfa osiągnął znaczny poziom umiejętności.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.