Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języka francuskiego, nauki gry na perkusji...

W JAKI SPOSÓB WIZUALIZACJA WYZWALA UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĘ

Kiedy myślisz o podejściu do drzwi, myśl ta nie obleka się w słowa. Jest taki moment, w którym zdarzenie to zachodzi w twoim umyśle. Widzisz jak podchodzisz do drzwi. Ten krótkotrwały obraz działa jak komenda dla komputera, którym jest w tym wypadku twój mózg. Wymagasz od niego, by spowodował wytworzenie w ciele energii koniecznej do przemieszczenia określonego ciężaru na określoną odległość, przez wprawienie w ruch kończyn dolnych. Mózg reaguje, wywołując niezbędne zmiany w procesie przemiany materii i wprawiając w ruch mięśnie nóg. Prosta czynność, lecz kiedy się nad nią zastanowić, wymagająca przecież niezwykłych zdolności.

Leczenie przez twórcze wyobrażenia wcale nie jest bardziej niezwykłe. I w tym przypadku mamy do czynienia z prostą komendą dla mózgowego komputera, zapoczątkowaną obrazem wytworzonym w myśli. Zatrzymanie tego obrazu w umyśle powoduje łańcuch niezbędnych zmian w procesach metabolicznych i w rezultacie fizyczną realizację obrazu.

Wiesz jak podejść do drzwi. Zmieniając, po prostu, rodzaj obrazu myślowego możesz ukierunkować energię konieczną dla odzyskania zdrowia i zbliżyć się ku niemu tak samo, jak podejść do drzwi. Pamiętaj, że analogia jest pełna. Chcesz podejść do drzwi, podejmujesz decyzję i czynisz to natychmiast. Osiągnięcie celu przez wykonanie kilku kroków uważasz za rzecz oczywistą. Idziesz: dochodzisz. Chcesz powrócić do zdrowia. Decydujesz się to uczynić. Uważasz za rzecz oczywistą, że obrazowanie myślowe w stanie alfa pomoże ci powrócić do zdrowia. Wchodzisz w stan alfa i stosujesz technikę wyobrażeniową. Powracasz do zdrowia.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.