Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języka francuskiego, nauki gry na perkusji...

POSTĘP W NAUCE SAMOKONTROLI

Uczysz się teraz kontrolowania stanu fizycznego, stanu aktywności mózgowej, kontrolowania świadomości, wizualizacji i funkcji prawej półkuli mózgu, związanej z umiejętnościami wykrywania i rozwiązywania problemów zdrowia. Gdy taki problem istnieje, stan alfa pomaga w przeniesieniu go z fizycznego świata twojego ciała do niewidzialnego świata umysłu. Wyobraźnia jest w stanie pomóc w usunięciu tego problemu w obrębie świata umysłu i zamanifestować zmianę na poziomie świata organizmu fizycznego.

Kontrolowanie stanu alfa i używanie kontrolowanych wyobrażeń utrzymuje zdrowie. Poranne ćwiczenia odliczania wstecz i ćwiczenia wizualizacji pomagają w osiągnięciu tej kontroli. Gdy opanujesz kontrolę własnych myśli, będziesz w stanie rozluźnić się fizycznie i umysłowo oraz znaleźć miejsce na skali częstotliwości fal mózgowych, w którym umysł i świadomość dostrajają się do prawej półkuli mózgu. Jest ona źródłem wyobraźni połączonej z twórczą energią działania. Dostrajając się do niej tworzysz zmiany kierujące się od rzeczywistości wewnętrznej ku zewnętrznej oraz od świata odczuć subiektywnych do obiektywnych realiów.

Gdy jutro rano zamkniesz oczy, zwrócisz je lekko ku górze i zaczniesz odliczanie wstecz, zapoczątkujesz następujący łańcuch zdarzeń:

– Rozluźni się twoje ciało.

– Rozluźni się twój umysł.

– Zwolni się częstotliwość fal mózgowych.

– Uaktywni się prawa półkula mózgu.

Potem, gdy wyobrazisz sobie, że jesteś w stanie doskonałego zdrowia, to znaczy – gdy rozpoczniesz w wyobraźni podróż po całym ciele, wyobrażając sobie idealne funkcjonowanie poszczególnych jego części – zostanie zapoczątkowany inny łańcuch wydarzeń:

– Twoje wyobrażenie zostanie zaakceptowane jako potrzeba.

– Twój subiektywny umysł spowoduje zmiany w polu bioenergetycznym ciała.

– Zmiany w polu bioenergetycznym zaczną manifestować się jako zmiany w Twoim ciele fizycznym.

– Wyobrażenie wytworzone w twoim umyśle, stanie się rzeczywistością.

W stanie alfa umysł ma niezwykłe właściwości. Może intuicyjnie wyczuć problemy zdrowotne, nawet zanim zostaną one zamanifestowane w fizycznym wymiarze, czyli w stanie beta. Potrafi wyczuć problemy za pomocą prawej półkuli, zanim staje się możliwe ich wykrycie za pomocą półkuli lewej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ prawa półkula działa na poziomie przyczyny, natomiast lewa półkula – na poziomie skutku.

Możesz pomóc swojemu lekarzowi sugerując możliwe postępowanie prewencyjne. Trzeba być przygotowanym, że nie każdy lekarz zgodzi się bez oporu na sensowność takiego postępowania, lecz gdy z przekonaniem potwierdzisz jego efektywność, prawdopodobnie, przyjmie postawę typu: „Dobrze, dlaczego tego nie spróbować?”.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.