Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języka francuskiego, nauki gry na perkusji...

Odwrócenie złej energii i związana świeca

Ten rytuał stosuje się, gdy wiemy, kto chce nam zaszkodzić lub źle życzy. Bardzo istotny jest w przypadku tej praktyki czas jej wykonania – musi być ona odprawiona na nowiu Księżyca, chodzi tu nie tylko o dzień nowiu, ale i o godzinę (można to sprawdzić w efemerydach, polecam wydawane przez Studio Astropsychologii, gdyż są bardzo dokładne bądź w dobrym kalendarzu). Do tego rytuału potrzebujemy: różowej lub niebieskiej świecy, olejku oliwkowego (może być spożywczy), jedną czarną oliwkę.

W godzinie nowiu Księżyca (np. w lipcu 2001 w Polsce będzie to między 21 a 22) namaszczamy świecę olejkiem, wizualizując jednocześnie osobę, o którą nam chodzi i wysyłając do niej pozytywne myśli. Zapalamy świecę, a obok niej na talerzyku umieszczamy oliwkę. Świeca musi palić się około 30 minut, a adept w tym czasie stara się wyszukać jak najwięcej pozytywnych cech nieżyczliwej mu osoby. Po upływie podanego czasu świecę należy zgasić (pamiętaj: nie wolno zdmuchiwać!), można ją zachować do powtórzenia rytuału, jeśli będzie odnosił się do tej samej osoby, oliwkę zjadamy. Nie jest to jeszcze koniec działań magicznych. Następnego dnia koniecznie trzeba czymś poczęstować owego człowieka.

Doskonały rytuał służący do usunięcia negatywnej energii, która nagromadziła się w nas na skutek ludzkiej zawiści i zazdrości. Wykonuje się go przy pełni Księżyca, a potrzebne będą tutaj następujące akcesoria: jedna fioletowa świeca, trzydzieści centymetrów niebieskiej, bawełnianej (lub innej naturalnej) nici, metalowa taca.

Weź świeczkę w obie dłonie i potrzymaj ją chwilę nała- dowując pozytywną energię, możesz zastosować inwokację z rytuału „Oczyszczający ogień”. Następnie ustaw świecę na tacy. Teraz weź obiema dłońmi nitkę i mocno ją naciągnij, poczuj, jak pomiędzy Twoimi rękami przepływa energia. Owiń nitkę wokół świecy, mniej więcej w połowie jej wysokości, zawiązując ją mocno, tak by się nie zsunęła na trzy węzełki. Przy zawiązywaniu każdego węzła wypowiadaj słowa:

Zapal świecę i pozwól jej się palić tak długo, aż spłonie zawiązana nitka. W tym czasie wyobrażaj sobie, jak od Twego ciała sukcesywnie odpadają czarne nitki, które Cię do tej pory krępowały. Ogarek świecy i popiół zakop w le- sie, z dala od domu. Rytuał powtórz przy następnej pełni już z nową świecą.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.