Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języka francuskiego, nauki gry na perkusji...

KAŻDY NAUCZY SIĘ KONTROLOWANIA STANU ALFA CZ. II

Jako pomoc szkolna w powszechnym użytku zaczną być stosowane przyrządy do biofeedbacku, (biologiczne sprzężenie zwrotne), instrument taki, jak na przykład „Silva Educator”, który automatycznie włącza wybrany program nauczania w momencie, gdy uczeń osiąga wymagany poziom rozluźnienia i koncentracji, a gdy ten poziom opuszcza, instrument jest automatycznie wyłączany.

W miarę wzrostu liczby ludzi zdolnych do efektywnego używania obydwu półkul mózgowych, otaczające nas pole morfogenetyczne zostanie zaprogramowane do dwupółkulowego funkcjonowania umysłu i takie funkcjonowanie stanie się naszym sposobem życia. Zakończy się w ten sposób kolejna faza ewolucji homo sapiens na naszej planecie. Wtedy będziemy mogli rozpoznawać i zmieniać na bardziej pożądane nasze chorobotwórcze przekonania, emocje i nastawienia. Będziemy również umieli rozpoznawać i likwidować stres przy użyciu stanu alfa. W przypadku choroby będziemy wiedzieli jak usunąć problem przy użyciu własnego umysłu. Gdy zajdzie konieczność interwencji lekarza będziemy mogli uzupełnić jego zabiegi terapeutyczne zabiegami umysłowymi, co przyspieszy efektywne leczenie, zapewniając jednocześnie jego sukces.

Pozwólmy ponieść się jeszcze dalej naszej fantazji medycznej i wyobraźmy sobie, jak będzie wyglądało leczenie w świecie powszechnych zdolności parapsychicznych. Dla lekarzy, stawianie diagnozy będzie łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Będzie można ominąć najdroższe i często ryzykowne badania pacjentów w momencie, gdy ich zdolności intuicyjne zostaną uaktywnione w celu rozpoznania istoty problemu. Dzięki umiejętności użycia całego mózgu lekarze przyszłości będą zdolni zastosować telepatię, hipnozę i hipnoanalizę do rozpoznania umysłowej przyczyny problemu fizycznego.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.